Холодильна камера-вітрина для зберігання квітів крамниці Piano в місті Львів - МонтажХладоСервис: поставщик холодильного оборудования в Киеве, качественное холодильное оборудование Холодильна камера-вітрина для зберігання квітів крамниці Piano в місті Львів - МонтажХладоСервис: поставщик холодильного оборудования в Киеве, качественное холодильное оборудование

Холодильна камера-вітрина для зберігання квітів крамниці Piano в місті Львів

Холодильна вітрина для зберігання квітів на базі малошумного холодильного агрегата Aspera (Італія) та повітроохолоджувача ECO Luvata (Італія). Такий комплект обладнання робить термін зберігання зрізаних квітів максимально тривалим, а головне, не потурбує оточуючих навіть в історичному центрі Львова.

Холодильні камери-вітрини для квітів дозволяють не тільки довго зберігати зрізані квіти, адже забезпечують оптимальні умови зберігання, а й допомогають презентувати букети потенційним покупцям. Холодильне обладнання для зберігання квітів працює за принципом кондиціонера (спліт-системи), але має суттеві відмінності від побутових кондиціонерів. Внутрішній блок-повітроохолоджувач має спеціальну конструкцію теплообмінного блока та віконаний із нержавіючої сталі. Спеціалізовані повітроохолоджувачі мають систему автоматичного розморожування і спеціальну конструкцію ламалей 3,5/7,5мм. що дозволяє збільшити інтервал віж відтаюванням та зменьшити коливання температури в вітрині. Чим меньше коливань та перепадів температури в приміщенні з букетами тим довше зберігаються квіти, саме тому холодильний агрегат підбирають з запасом потужності, це необхідно, щоб компенсувати втрати холодного повітря при частому відкриванні дверей в холодильник. Чіткі вимоги до холодильної системи формувалися довгі роки та базуються на нашому досвіді поставки обладнання по всій Україні.

Зовнішній блок ( холодильний агрегат) виконується в закритому корпусі із зменьшенним рівнем шуму та вібрації, такі блоки оптимально підходять для встановлення на фасади житлових будинків та вбережуть власника від скарг з боку сусідів, адже холодильні агрегати відкритого типу будуть турбувати покій всіх оточуючих, не кажучи вже про можливе пошкодження обладнання або травмування оточуючих.

Щит керування холодильником для квітів збирається індивідуально під кожного замовника, це дає можливість врахувати всі важливі моменти та налаштувати роботу обладнання на максимально довге та якісне зберігання квітів в холодильній камері. Важливим параметром є цикли та час розморожування повітроохолоджувача. Для квітів та інших продуктів ці проміжки часу будуть різними, тому так важливо використовувати спеціалізоване обладнання, яке вироблене та налаштоване на довготривале зберігання квітів.

Терміни виробництва та встановлення вітрини з охолодженням 5-7 днів. Більше часу вимагають індивідуальні рішення зі скла або алюмінієвого профілю, такі холодильники виробляються протягом 14-20 днів. Терміни виробництва вказуються в договорі поставки, що гарантує вчасну поставку та монтаж холодильної системи. Виробництво можливе не лише у Києві, а й у інших містах, що звеньшує собівартість та дозволяє прискорити поставку холодильної камери для квітів.

Для розрахунку вартості холодильного обладння зберігання квітів, вартості самої вітрини та монтажних робіт варто звернутися до наших менеджерів. Досвід в проектуванні та встановленні квіткових холодильніх вітрин дозволить нам запропонувати оптимальне рішення за співвідношенням ціна/якість та забезпечити довге та якісне зберігання квітів всіх сортів.

Телефони для замовлення обладнання:

(050) 742-79-47

(097) 520-75-20

(099) 430-53-01


Обратный звонок!
Перезвоните мне

Ваше Имя (обязательно)

Телефон (обязательно)

Дополнительно

×